2020 İçin En İyi 5 Nedime Elbiseleri

24 Ocak 2020

1) Pembe Kısa Dar Kesim Nedime Elbiseleri ile Romantizm

Kısa nedime elbisesi fikri hoşunuza gidiyor mu? Pembe mini elbise modelleri göz alıcı ve romantik bir ruha sahiptir. Kısa nedime elbiselerinin tasarımı, hoş bir uyum ve parlaklık taşır. Kuşaklı nedime elbisesi modelleri hem fırfırlı bir eteğe sahip olabildiği gibi harika bir feminen görüntü yakalamanıza da olanak tanır. Bunların yanında, farklı vücut tiplerine uygun olması da bu modelin harika bir seçenek olmasını sağlıyor. Kristal süslemeli kemerler, bu tip elbiselerin sade ve sofistike bir tasarıma imza atlarını sağlıyor. Açık pembe rengi nedime elbisesi modellerine şirinlik katmasının yanı sıra, aynı zamanda gelinliğiniz için de harika bir tamamlayıcı olur. Size önerimiz şu: Bu elbiseyi basit topuklu ayakkabılar, beyaz bir çiçek buketi ve doğal bir makyajla kombinleyin! 

Görsel Linki: https://www.davetcokelbisemyok.com/dcey-cindy-pembe-kokteyl-elbise-pembe-113009

2) Kırmızı Şifon Nedime Elbisesi Farkı

Kırmızı, aşkın nihai rengidir ve bu tiril tiril kırmızı şifon nedime elbiseleri büyük gününüz için idealdir. Kavisli bel yapısı bu tip nedime elbiselerine ayrı bir güzellik katar. Etek bölümü aşağı doğru akan ve vücuda yumuşak bir kıvrım veren bu elbiseler nefistir. Kırmızı nedime elbiseleri canlı bir görünüm sağlar! Bu renk nedime elbiseleri klasik metalik son rötuşlarla şekillenebilir. Şeftali pembesi ruj ve altın renkli farklarla bir makyaj yapılabilir. Örgülü saç ve bir taçla elbisenin romantikliğine katkıda bulunabilirsiniz. Eğer siz kırık beyaz veya krem bir gelinlik seçecekseniz, bu model farklı renk tonlarıyla da uyum sağlayabilir.

Görsel Öneri: https://www.davetcokelbisemyok.com/moonglade-elsie-bordo-piliseli-elbise-bordo-116006

3) Beyaz Dantelli Şifon Nedime Elbiseleri Çok Trend

Günümüzde birçok gelin, nedimelerine beyaz renk elbiseler giydirmeyi tercih ediyor. Beyaz nedime elbisesi trendi güzel şekilde kombin edilebiliyor, ayrıca renk seçimlerini de kolaylaştırıyor. Bu seçeneğin iyi görünmesi için gelin kendi elbisesini ayrı bir şekilde seçmelidir, bu da demek oluyor ki gelinin daha ayrıntılı ve farklı bir model seçmesi gerekir. Böylece büyük gününde gelin kendini nedimelerden farklı hisseder. Bu basit ama sevimli beyaz nedime elbiseleri çarpıcı bir havaya sahiptir. Omuzları bol bir döküme sahip olabilir, dalgalı v yakalı ve tiril tiril bir kumaş da olabilir.

Görsel Öneri: https://www.davetcokelbisemyok.com/for-love---lemons-dynasty-mini-elbise-beyaz-116735

4) Pembe Parıltılı Nedime Elbisesi Modelleriyle Zarif Bir Görünüm

Bu elbise modeli iki farklı tarzda olabilir. Farklı vücut tipleri için uygun olan denizkızı modeli nedime elbiseleri tercih edilebilir. Özellikle romantik akşam düğünleri için mükemmel bir seçimdir. Topuklu ayakkabılar, gevşek bir atkuyruğu ve avize küpelerle kombinlenebilir. 
Görsel Öneri: https://www.davetcokelbisemyok.com/nicole--darcy-fusya-elbise-fusya-115869

5) Lacivert Nedime Elbisesi ve Beyazın Uyumu

Bu tasarım şeffaf yan dekoltelerle, yüksek yaka ve sırtsız bir modele sahip olduğunda harika bir nedime elbisesi modelidir. Her modelde gelinlikle iyi gidebilir. Yüksek yakası çok hoş bir stil dokunuşudur ve gece mavisi beyaz gelinle muhteşem bir ahenk yaratır. Siyah bantlı topuklu ayakkabılar, hafif bir dumanlı göz makyajı ve balerin tarzı bir saç topuzuyla kombinlenebilir. 

Görsel Öneri: https://www.davetcokelbisemyok.com/yeni-sezon-samira-saten-elbise-lacivert-116663