Geri Sayım Başladı; Nişan Elbiselerinin Birbiriyle Şıklık Yarışı

10 Temmuz 2020

Bazı çiftlerin nişan törenleri en az düğünleri kadar görkemlidir; bazıları ise sade bir töreni tercih eder. Nişanınızı ne kadar abartıp ne kadar sade tutacağınız size kalmış ama ne olursa olsun değişmeyen bir gerçek var ki o da nişan elbisenizin mutlaka çok ama çok özel ve özenle seçilmiş olması gerektiği gerçeği. Çünkü hiçbirimiz yıllar sonra nişan fotoğraflarımıza baktığımızda o güne gereken önemi vermediğimizi düşünüp pişman olmak istemeyiz.


Eğer düğün-nişan dünyasına henüz uzak bir mesafedeyseniz nişanlık modelleri dendiğinde gözünüzün önünde sadece gelinliğin renklisi olarak özetleyebileceğimiz kabarık modeller canlanıyor olabilir. Ancak güncel moda, klasik çizgilerin dışında yenilikçi adımlarla bizleri şaşırtarak yeni nesil için birbirinden şık nişan elbiseleri tasarlıyor. Abiye nişan elbiseleri, A kesim nişan elbiseleri, balık nişan elbiseleri, dantel nişan elbiseleri hem form değiştiriyor, hem de yeniden yorumlanarak şaşırtıyor ve bizleri günümüze adapte ediyor. Güncel akıntıda savrulmak bir kenara, müthiş vizyon sahibi abiye elbise modelleri de göz dolduruyor.


Nişan elbisesi seçerken fiyatlar gözünüzü korkutmasın. Sadece bir gün sizin olacak elbiseleri, bütçenizi zorlayan fiyatlar ödemeden de üzerinizde görebilirsiniz. Nasıl mı? Elbette satın almak yerine kiralamayı tercih ederek. Nişan için abiye elbise kiralamak son zamanlarda oldukça popüler. Nişan mekanınıza karar verdiyseniz az çok nasıl bir elbise giyeceğinize de karar vermişsinizdir. Nişan elbiselerinin birbiriyle olan şıklık yarışları ise kafaları karıştırmasın. Onları ayrıştırmanın en kolay yolu; elbise modelini mekana ve konsepte göre belirlemek

Gecenin parlayan yıldızı sadece siz olun!

Bu gece çok özel. İnsanların aklında yer edinmek kadar, müstakbel eşiniz için de unutulmaz bir silüet çizmek istiyor olmanız çok normal. Bu unutulmaz anları, unutulmaz karelere çevirmek sizin elinizde. Oldukça güçlü görünen ve feminenliğin doruklarındaki gece elbiseleri, bir yıldızmış gibi parlamanızı sağlayacak. Kışlık nişan elbiseleri için gold, bordo ve siyah aklınızı çelerken, baharın çoşkusunu ve yazın sıcaklığını ortama taşıyacak soft tonları da tercih edebilirsiniz. Kristal taşlarla süslü, tül elbiseler, tüy detaylarla vurgulu görünmeyi amaçlayan, pul işlemeli gold elbiselerin feminen duruşu ve şaşaa için olmazsa olmaz kuyruklu nişan elbiseleri, bu gecenin parlayan yıldızı olmanızı garantileyecek.

Gelinliğe ramak kala, neden beyaz nişan elbisesi olmasın!

Zaman tabuları yıkma zamanı! Kim demiş beyaz sadece gelinlikte olur diye. Günümüzde bir çok gelin bu kuralı yıkarak nişan törenlerinde de beyaz abiye modelleri arasından seçimini yapıyor ve nişan kıyafetini bir “prewedding dress” gibi konumluyor. Dantel işlemeli, fırfır detaylı romantik nişan elbisesi evde de dışarda da kutlanacak olan nişan töreni için ideal bir ölçüde. Düşük kol nişan elbiseleri de her daim popülerliğini koruyor. Klasik duruşlara modern hareketler çoşkuyla eşlik ederken ortaya harika nişan elbiseleri çıkıyor. Belden oturan kloş nişan elbise modelleriyle de gelinlik için adeta bir prova niteliğinde ön hazırlık yakalamış oluyorsunuz.