Hem Şık Hem de İçinde Rahat Edebileceğiniz After Party Elbise Modelleri

17 Temmuz 2020

Düğün planınız baştan sona tam da istediğiniz gibi bir masalı yazmaya hazır. Düşlerinizi gerçekleştirmenize ramak kaldı. Bu rüya da eğlence de bitmesin ve devam etsin istiyorsanız eğer sıra geldi düğünden sonrasını planlamaya. After party için hazır mısınız? 

Tatlı telaşlarla geçen bu anlarda düğün konseptiniz tamam, peki ama after party için mekan ve elbise arayışınız? En ince ayrıntısına kadar planladığınız düğün seremonisi sonrasında giyeceğiniz after party elbisesi seçeneklerini sizler için derledik. Düğün konsepti en büyük yardımcınız iken, hem şık hissedebileceğiniz hem de içinde rahat edebileceğiniz after party elbise modelleri için hazır olun.

Hayalinizdeki gelinliğe kavuşmuş olabilirsiniz ama aklınızda bir elbise daha kalmışsa eğer ona da after party için sahip olabilir ya da kiralayabilirsiniz. Gelinliğiniz düğünün ikonu olabilir evet ama after party elbiseniz de kendinizi içinde daha rahat hissedip doyasıya eğlenebileceğiniz, daha “siz” olan bir kombine dönüşebilir.

Düğün için radikal, ama after party için biçilmiş kaftan!

Dantel ve ipek, sizi düğünden sonra da yıldız gibi hissettirmeye devam eden, sihirli kumaşlardır. Hem şık görünebilir hem de kendinizi dansın kollarına bırakacak kadar rahat hissedebilirsiniz. Ayaklarınıza dolanmayan, sıkı formuyla sizi boğmayan özgür elbiseler, risk almadan da size doğru yolu gösterir. Mini boy, gelinliğinizin minimalize edilmiş hali gibi görünen özel tasarımlar, beyaz işlerle süslü ya da boncuk işlemelerle sofistike bir görünüme sahip olan parti elbiseleri, şık bir düğünün devamı niteliğinde olacaktır. Alt- üst kombinlerin rahatlığı

Düğün mevsiminiz ne olursa olsun, size joker olan ama güncel zamanın da popüler kombin seçeneğini sunuyoruz; alt- üst kombinler. Kendi düğün gününüzden başka hiçbir yerde giyemeyeceğinizi düşündüğünüz o muhteşem eteği en az onun kadar muhteşem bir üstle kombinleyerek düğün sonrası partiniz için harika bir kıyafet ortaya çıkarabilirsiniz. İster etek kısmını hareketli tutup üstte daha sade modelleri tercih edin, isterseniz de üst kısmı daha gösterişli modellerle süsleyip etek kısmı uçuşan modellerden seçin. Her halükarda sizi prensesler gibi gösterecek olan kombine kavuşacağınız aşikar.