EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

RHEA COSTA

RHEA COSTA İÇİN 2 SONUÇ BULUNDU.


RHEA COSTA

2009 yılında Bükreş'te bir tasarım atölyesi olarak kurulan Rhea Costa, hem kamu hem de uzman basın tarafından yüksek beğeni topladı ve güç ve kadınlık arasındaki denge konusundaki yeni yaklaşımıyla tanındı.
Rhea Costa bugün, her giysinin farklı vücut tiplerine, stillerine ve kültürlerine uyarlandığı ince yolla tanınıyor ve klişe ne olursa olsun, “her kadın benzersiz” olduğunu kanıtlıyor: seri üretim bir şeydir geçmiş.
El işi ifadeli giysilerle, her Rhea Costa parçası, couture için münhasırlık ve adımları aşan bir ayrıntı için bir manifesto haline gelir ve detaylara titiz dikkatini korur.
Andreea Constantin'in desenden etiketlemeye kadar her elbiseyi tasarladığı ve katıldığı Bükreş'teki stüdyodan Rhea Costa dünya çapında satılmaktadır ve Orta Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Rusya'daki mağazalarda ve üst düzey butiklerde bulunabilir.