EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

CATHERINE DEANE

CATHERINE DEANE İÇİN 4 SONUÇ BULUNDU.


image1xxl

CATHERINE DEANE

Satış Fiyatı : 3.600,00 TL

500,00 TL

image1xxl

CATHERINE DEANE

Satış Fiyatı : 3.500,00 TL

350,00 TL

image1xxl

CATHERINE DEANE

Satış Fiyatı : 3.800,00 TL

550,00 TL

image1xxl

CATHERINE DEANE

Satış Fiyatı : 5.500,00 TL

500,00 TL

CATHERINE DEANE

CATHERINE DEANE

Adını tasarımcısından alan Catherine Deane, 2005 yılında, Londra’da kuruldu. Tasarımcı Catherine Deane, İrlandada doğup, Güney Afrika’da büyüdükten sonra Hong-Kong ve Londra’da yaşadı. Bu kadar farklı kültüre birden dokunabilmesi onun tasarımlarına da yansıdı. Örneğin, Çin kültüründen gelen, Juxtaposition, yani iki figürü yan yana kullanma tekniği tasarımlarında oldukça sık görülüyor. Yani, Catherine Deane’in tasarımlarında her Yin’in bir Yang’ı var denilebilir!

Catherine Deane Stili

Catherine Deane markasının stili; güçlü kültürel gözlemler yapabilen tasarımcısı sayesinde, yalnızca batı kültürünü değil, doğu kültürünüde yansıtıyor. Her bir tasarım ayrı bir hikaye anlatıyor adeta. Ayrı, ancak aynı kişi tarafından anlatılan pek çok hikayeyi izlemek gibi Catherine Deane tasarımları giymek!

Güçlü, kültürlü ve bazen feminen bir görünüm sergileyen Catherine Deane tasarımları, şıklığı ile tüm kadınların ilgisini üzerinde topluyor.

Catherine Deane Gelinlikleri

Küpürlü işlemeler, dantel detaylar gibi birçok göz alıcı unsurla zarafeti yakalayan Catherine Deane gelinlikleri, kadınların favorileri arasında geliyor. Genellikle A-tipi tasarlanmış Catherine Deane gelinlikler, birbirinden güzel geleneksel motif ile çağdaş gelinlik trendlerini bir araya getirerek gelinlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

Catherine Deane Elbiseleri

Şık, sofistike ve göz alıcı olmak isteyen kadınların aradığı adreslerden biri de Catherine Deane! Catherine Deane elbiseleri, özel günleri unutulmaz kılmak için birebir. Kaliteli kumaş tercihlerini süsleyen göz alıcı detaylar ve işlemeler ile harikalar yaratan Catherine Deane, gelinliklerde olduğu kadar gece elbiselerinde de iddalı. 

Siz de Catherine Deane gelinliklerini ve elbiselerini, Davet Çok Elbisem Yok kataloglarında bulabilir, DCEY showroom’unda deneyebilir ve hayalinizdeki gelinliğe veya gece elbiselerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.