EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

MICHAEL LO SORDO

MICHAEL LO SORDO markasında hiç ürün bulunamadı.

MICHAEL LO SORDO İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


MICHAEL LO SORDO

MICHAEL LO SORDO

Tasarımcılığa başlamadan önce aşçılık eğitimi alan fakat yalnızca 8 ay sonra gerçek tutkusunu fark edip ona ulaşmak için büyük çaba harcayan marka tasarımcısı Michael Lo Sordo, Sydney’de, moda ve tekstil üzerine aldığı eğitimin ardından, 2008 yılında Avustralya Moda Haftası ve Sydney Moda Festivali’nde yer alarak, tanınırlığını artırdı. Yılın en iyi genç tasarımcısı ve Qantas Spirit of Youth gibi ödüller de alarak uluslararası marka bilinirliğine katkı sağlayan Michael Lo Sordo bu dönemde, Giorgio Armani’de de çalıştı. Tasarımları Megan Gale, Emma Booth ve Julia Gillard tarafından da giyilen Michael Lo Sordo, şu anda moda dünyasında adından söz ettiren tasarımcılardan biri olarak görülüyor ve oldukça güçlü bir marka itibarına sahip. 

Michael Lo Sordo Elbiseleri

Michael Lo Sordo, geleneksel silüetleri yeniden canlandıran, romantik havaya sahip elbiseler tasarlar. Tekrar tekrar giyilmek istenen Michael Lo Sordo elbiseleri, her etkinliğe kusursuz uyum sağlar. İkonik görünümlerle şıklığı yakalayan bu elbiseler, düğünlerden davetlere, kokteyllerden balolara kadar her ortamda iddiasını korur. 

Michael Lo Sordo Stili

Kusursuz tarzını klasik şıklıkta bulan Michael Lo Sordo markası, sadeliğin elegan tavrını her tasarımında yansıtıyor. Abartmayı sevmeyen, tarzının gücünü cool parçalardan alan ve kadınların favorisi olan bu marka, iddialı bir duruşa sahip olduğundan; özgüvenli, cool ve özgür bir stil ortaya koyuyor. 

Siz de Michael Lo Sordo markasının birbirinden güzel parçalarını incelemek isterseniz, markayı Davet Çok Elbisem Yok kataloglarında bulabilir ve zevkinize hitap eden tasarımları kolaylıkla satın alabilirsiniz.