EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

STAUD

STAUD İÇİN 7 SONUÇ BULUNDU.


STAUD

Gardırop zımbaları söz konusu olduğunda, STAUD bunu bir bilime bağlıyor - eğer bu bilim formüller yerine duygulara, laboratuvar için tasarlananlar yerine tek renkli rüyalara ve “maddenin” sadece evrende bir şeyler olduğu fikrine dayansaydı. iyi bir çanta başka bir şey değildir. Bu nedenle, 2015'te Sarah Staudinger ve George Augusto, modanın sadece kadınları güçlendirmemesi gerektiği, aynı zamanda erişilebilir olması gerektiği fikri üzerine LA merkezli markayı kurdular.
Ancak STAUD'un kalbinde tasarım vardır. Düşünün: ayrıntılara titiz bir özen, tipik olana doğal bir karşıtlık ve eşit derecede baştan çıkarıcı ve kendi kendini yöneten kadınsı bir aura - tüm bunlar, elbette, arada sırada mantar gezisi veya sahile gezinti (veya her ikisi) için yer bırakırken . Moda hiç bitmeyen bir stil arayışıysa, STAUD onu bulduktan sonra olan şeydir.