EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

VESAiRE FOR DCEY BRIDAL

VESAiRE FOR DCEY BRIDAL İÇİN 118 SONUÇ BULUNDU.


VESAiRE FOR DCEY BRIDAL

VESAİRE FOR DCEY BRIDAL

Vesaire markası, 2012 yılında kurulduğu günden bugüne gelinleri mutlu ederken düğünlere de sihrini taşıyor. İşe buket çiçek tasarlamakla başlayan Vesaire markası, günden güne daha da gelişerek düğünlerin neredeyse her noktasına dahil olmaya ve güzelleştirmeye başladı. Bugün ise Vesaire, gelinler için çiçek buketleri, çiçeklerden saç tokaları&taçları, bileklikler ve küpeler tasarlıyor. Damatlar içinse çiçeklerden papyonlar ve yaka mendilleri tasarlayan Vesaire, düğün organizasyonlarını da üstlenmeye başladı. Artık gelinler, saçlarına iliştirilmiş tokalardan masa örtülerine kadar her türlü kararlarında Vesaire’nin danışmanlığına güveniyor.

Vesaire Stili

Vesaire’nin tasarladığı her üründe yer verdikleri çiçeklerin saflığı ve zarafeti, markanın stilini oluşturuyor. Bembeyaz gelinliklere bir çiçekten daha hoş eşlik edebilecek hiçbir şeyin olmadığını düşünen marka tasarımcıları, birbirinden tatlı aksesuarlarıyla gelinliklere güzellik katıyor. 

Vesaire Buket Çiçekleri

Vesaire buket çiçekleri, gelinlerin isteklerine özel hazırlanıyor. Kimi gelin ufak tefek, minicik bir çiçek buketiyle Vesaire butiğinden ayrılırken, kimisi de kucağını dolduran bir buket çiçekle gidiyor düğününe. Vesaire tasarımcıları, markanın stilinden ilham alarak, müşterilerinin isteklerini yerine getirmekte oldukça maharetliler. İster rengarenk, ister sade tonlarda olsun Vesaire tarafından hazırlanmış bir buket çiçek her zaman kusursuz görünüyor.

Vesaire Aksesuarları

Bir gelinin gelinliğini tamamlayabilecek her aksesuar Vesaire markası kataloglarında gelinlerle buluşuyor. Saç tokalarından taçlara, küpelerden bilekliklere kadar her türlü aksesuar, çiçeklerle tasarlanıp gelinlerin beğenilerine sunuluyor.

Vesaire markasının DCEY için özel olarak hazırladığı, Vesaire for DCEY Bridal koleksiyonunu websitemizde ve showroom’umuzda bulabilir, en mutlu gününüze eşlik edecek aksesuarları düğün stilinize taşıyabilirsiniz.