EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

YOLAN CRIS

YOLAN CRIS İÇİN 13 SONUÇ BULUNDU.


YOLAN CRIS

 

Yolan Cris, dünyaca ünlü model ve şarkıcılar tarafından tercih edilen bir gelinlik markasıdır. 2005 yılında, Barcelona’da, Yolanda ve Cristina adında iki kız kardeş tarafından kurulan bu marka 2005’ten bu yana birbirinden güzel tasarımlar üretiyor. Dünyanın moda öncüsü ülkelerinden İtalya’ya açtıkları mağazayla başlayarak gitgide daha çok büyüyen bu marka, Christina Aguilera tarafından giyildikten sonra ünlüler arasında daha da yaygınlaşmaya başladı. Kim Kardashian, nedimeleri Khloe, Kourtney, Kendall ve Kylie’e Yolan Cris markasından bir elbise seçti. Beyonce MTV Müzik Ödüllerinde giydikten sonra, Lady Gaga ve Shakira da bu markadan elbiseler tercih ettiler. 

Yolan Cris Gelinlikleri

Yolan Cris gelinlikleri, bilinen gelinlik stilinin oldukça dışında, yenilikçi bir tarza sahiptir. Markanın kurucu kız kardeşleri, yaratıcı tasarımlarını uzun yıllar bu işle uğraşmış annelerinden aldıkları bilgilerle harmanlayarak geçmişe meydan okuyan yepyeni tasarımlar oluşturuyor.Yolan Cris gelinlikleri, klasik gelinlik bakışımızı kökten değiştiren, modern bir görünüme sahip.

Yolan Cris ile Zarif Detaylar

Yolan Cris gelinlikleri, birbirinden şık detaylarla güçlendirilmiş zarif gelinliklerdir. Gelinlerin şıklığına şıklık katacak detaylar arasında Yolan Cris stiline en çok yakışan, kesinlikle dantellerdir. Dantellerin zarif görünümleri, gelinlikleri şıklaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda zarifliklerini de ortaya çıkarıyor. Dantellerle çok yakışan başka bir detay varsa o da kesinlikle tüllerdir. Yolan Cris gelinliklerinde ustaca kullanılmış olan bu tüller gelinliklere şık bir dokunuş bırakıyor. Ustaca kullanılan detaylar, Yolan Cris gelinliklerini zarif ve stil sahibi yapıyor.

En güzel gününüzde kendinizi en iyi hissettirecek olan gelinliği DCEY aracılığıyla Yolan Cris koleksiyonlarında bulabilir, DCEY stil danışmanlığı ile en mutlu gününüzü en güzel tasarımlarla renklendirebilirsiniz.