EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Payetli Midi Elbise

Kiralama Fiyatı 2.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  Payetli Midi Elbise Renk: Beyaz Yalnızca kuru temizleme yapılır.

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • DOVITA Hakkında

  "Bir elbise yarattığımızda, sadece giyecek bir şeyler yapmadığımızı biliyoruz. Sihri kendimiz yapıyoruz. "Uluslararası üne sahip gelin tasarımcımız Victoria'nın söylediği gibi, elbiselerimiz gerçekten büyülü. Muhteşem tasarımları, tüm dünyada milyonlarca gelinin hayalini gerçekleştiriyor.Victoria’nın muhteşem gelinlikleri, 10 yıldan fazla bir süredir Dovita Bridal’ın olağanüstü başarısının arkasındaki yol gösterici güç olmuştur. Ünlü Rus Sanatlar Akademisi'nden mezun olarak, sadece en muhteşem elbiseleri üretmek için moda konusundaki uzman bilgisini güzel detaylar için parıltısıyla harmanladı. Düğün günlerinde ve özel etkinliklerinde kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, modaya olan açık tutkusu pırıl pırıl parladı. Kızaran bir gelinden her duyduğunda, elbiselerini yaptığı için ona teşekkür ederek ve günlerinde, umdukları her şeyden zevk alıyor.

YORUM