WE SHIP WORLDWIDE
0
BASKET 0

New Arrivals

How It Works?

 • UNLIMITED OPTIONS

  In DCEY, where we host world-famous brands, we offer the opportunity to rent and buy the new collections we have selected for you in every size. Moreover, dry cleaning is from us!

 • SUITABLE GUARANTEE

  If the dress you have chosen does not fit you in size, send it back to our address with our original package. We will make a refund or change of dress according to your wishes. The refund process is made as soon as the product is returned back to us.

 • TRY BEFORE RENT

  We ship to try the dresses you want on our site every city in Turkey online. If you wish, you can try out the dresses in our store in Arnavutkoy by making an appointment, accompanied by our style advisors. Do not forget to make an online appointment on our website!

 • FAST DELIVERY

  There is an event tomorrow but you have nothing to wear? Dcey is always with you! For in all the districts of Istanbul on the same day, and in every city in Turkey we are with you fast deliveries within 2 days.

 • BACK UP DRESS

  Not sure which style reflects you? Not sure which size you chose? Remember that with our Back Up dress option, you have a chance to choose a new size with a difference of 80 TL or a new dress with a difference of 100 TL!

 • STYLIST RECOMMENDATIONS

  You can follow the trend style suggestions we have chosen for you on our social media account and on our website, or visit our store in Arnavutkoy and get advice from our style consultants for your DCEY combination.

VIEW DETAILS

#DCEYGIRLS

Müşterilerimiz Ne Diyor

 • Kübra Özcan
  18 Kasım 2019

  İçinde kendimi çok iyi hissettiğim bu elbiseyle harika bir gece geçirdim

  DCEY Melanie Siyah Straplez Elbise
 • İrem Güngördüz
  03 Şubat 2020

  En güzel günüm için ilk tercihim tabi ki DCEY! Giydiğim en özel, en rahat ve en zarif elbiseydi benim için. İlginize çok teşekkür ederim.

  BRONXANDBANCO Saba Yaprak Desenli Elbise
 • Feyza Güven
  01 Şubat 2020

  İlk giydiğim elbiseydi ve giydiğim de kesinlikle bu ve başka denemeyeceğim dedim, Davetçok ekibinin güler yüzlü karşılamasıda üstüne eklenince kararımı orda vermiş bulundum. Elbisemin için de kendimi çok farklı ve özel hissettim emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ❤

  BRONXANDBANCO Mademoiselle Beyaz Elbise
 • Dila Tarkan
  12 Şubat 2020

  DCEY her zaman aradığımı bulduğum bir marka! Davet Çok Elbisem Yok markasını senelerdir çok seven bir müşterisi olarak her zaman hem servisden hemde ürünlerden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Özel günlerde genelde daha iddialı ama bir o kadar da rahat elbiseleri giymeyi tercih ediyorum ve şu ana kadar DCEY her zaman aradığımı bulduğum bir marka oldu. İyiki varsınız!

  LEXI Palermo Elbise
 • Ülkü Özdemir
  21 Ocak 2020

  İlk kez bir internet sitesinden elbise kiralıyordum. Davetçokelbisemyok u takip etmeme rağmen aklımda acabalar vardı. Ama kiraladıktan sonra kargom bana ulaşınca iyi ki dedim. Davetçokelbisemyok un özenli ve titiz paketlemesi ilgi ve alakası herşeyiyle mükemmeldi. Davetçokelbisemyok ekibine çok teşekkür ederim

  BRONXANDBANCO Baroness Beyaz Dantel Elbise
 • Nilay Akal
  04 Aralık 2019

  Öncelikle beklentimin ötesinde güzel bi gece geçirmemde katkınızın oldukça yüksek olduğunu söylemek istiyorum. Sadece bir kere giyeceğim elbiseyi oldukça yüksek fiyat ödeyerek dolapta bekletmek istemiyordum ve kaliteli içime sinen gğzel bir elbise giymek istiyordum. İlk deneyimim olduğu icin tereddütle yaklaştım fakat tereddütlerimin boşuna olduğunu anladım. Elbisem zamanında, tertemiz, kuru temizleme ve terzi elinden çıkarak harika bir şekilde bana ulaştı.

  YENİ SEZON Sebastian Gold Elbise