BRIDE TO BE


İÇİN 29 SONUÇ BULUNDU.

BRIDE TO BE

Evden çıkış elbiseleri sayesinde artık gelinliğinizin sürprizi kaçmayacak!

Gelinler, bu özel gün için mükemmel elbiseyi bulmak uğruna binlerce katalog, blog ve showroom gezerler. Peki, o mükemmel elbise bulunduğu zaman niye onu evden çıkarken kirletmek istesinler? İşte hem düğünde gelinin çıktığı o muhteşem anın sürprizinin bozulmaması adına hem de gelinliği düğünden önce muhafaza etmek adına evden çıkış elbiseleri imdadınıza yetişebilir. Rahatlığınızdan ödün vermeden şık görünebilir, ailenizle yaşadığınız eve veda ederken gelinliğinizi düşünmeden bu anların duygusallığını kaygısız bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Evden çıkış elbisesi söz konusu olduğunda, görüşler farklılık gösterebilir! Düğünlerde en çok tartışılan eğilimlerden biri; düğün başlamadan önce gelinin başka bir elbise giymesidir. Bazı gelinler için gelinlikle geçirilen zaman ne kadar bol olursa o kadar keyifli olsa da, bazıları için ise sadece gelinliğe güvenmek hayal bile edilemez!

İşte sizin için derlediğimiz evden çıkış elbisesi kiralamanın veya satın almanın artıları!

1. Artı: İki Elbise de Birbirinden Güzel!

İki elbise iki kez heyecan demek! Özel gününüzde misafirlerinizle paylaşmak için iki güzel elbise seçeceksiniz. Evden çıkış elbisesi sayesinde yeni ve çarpıcı bir kıyafetle göz kamaştırabilirsiniz üstelik bu sadece bir başlangıç olacak!

2. Artı: Konfor Gibisi Yok!

Gelinliğiniz kesinlikle çok etkileyici ve muhteşem olsa da en rahatı olmayabilir. Düğün yerinize gitmeden önce varış noktanıza uzun bir sürüşünüz varsa, daha rahat ve sade bir elbiseniz olması güzel olabilir.

3. Artı: Gelin Evden Çıkış Elbisesi Daha Az Dikkat Çeker!

Düğün günlerinin başında, bazı insanlar yeterince ilgi göreceklerini düşünür. Bütün gün dikkatin merkezi olmak yorucu olabilir! Bu yüzden daha sade bir kıyafetle düğün öncesi heyecanınızı bastırabilir, daha rahat hissedebilirsiniz.

4. Artı: Her İki Modeli de Tercih Edebileceksiniz!

Sıkı bir balık elbisenin görünüşünü seviyorsanız, ancak koridordan salona yürürken bir balo elbisesinde prenses gibi hissetmek istiyorsanız, evden çıkış elbiseniz sayesinde her iki modelin de en iyisini giyebileceksiniz. “İki modelden de vazgeçemiyorum!” diyorsanız Davet Çok Elbisem Yok sayesinde hem kiralık gelinlik hem de kiralık evden çıkış elbisesi seçebilir, dünyaca ünlü tasarımcıların hazırladığı benzersiz modellerle görenleri iki defa büyüleyebilirsiniz. Düğününüz için balo kesim bir gelinlik giyebilir ama öncesinde güzel bir balık elbise ile evinize veda edebilirsiniz.

Evden çıkış gelinliği satın alıp gelinliğinizi de bir nevi yedeklemeye karar verdiyseniz model konusunda ilk vereceğimiz tavsiye tabii ki rahat olmasıdır. İkinci önemli tavsiye ise eğer aklınızda kalan ama gelinliğiniz olarak seçmediğiniz diğer bir elbise varsa onu veya benzerini seçmenizin doğru olacağıdır. Böylece içinizde o diğer modelin kuşkusu kalmaz onunla da birçok fotoğraf çektirmiş olursunuz. Umarız bu artılar ve eksiler size doğru kararı vermenizde yardımcı olmuştur. Unutmayın, gün sizin gününüz, o yüzden sizi mutlu eden her şeyi sonuna kadar yapmalısınız!