WE SHIP WORLDWIDE
0
BASKET 0

Garage Sale


İÇİN 21 SONUÇ BULUNDU.

Garage Sale
Çoğu kadın alışverişe bayılır, üstelik bir de indirim varsa! Peki, indirimli elbise satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Elbise Nasıl Seçilir?

Elbise seçiminizi yaparken, yeni sezonun en trend elbiselerini gözden geçirmeniz ve kendinize en çok yakışanı, giydiğinizde kendinizi en iyi hissettiğiniz elbiseyi almalısınız.

Peki, bu seçimi nasıl yapacaksınız? Bu sorunuzu cevaplamak için öncelikle 2019 elbise modellerini inceleyelim.

2019 Elbise Modelleri

Midi Boy Elbiseler

Midi boy elbiseler yeni sezonun hiç şüphesiz en trend parçalarından. Yaz kış keyifle giyebileceğiniz bu midi boy elbiselerle stil sahibi görünümler oluşturabilirsiniz. Yaz sezonunda aldığınız A tipi veya piliseli elbiselerin altına giyeceğiniz çizmelerle ve üzerine giyeceğiniz bol kazaklarla kış sezonu tarzını da güncelleyebilirsiniz.

Puantiyeli Elbiseler

Uzun yıllardır en sevilen desenlerden olan puantiyeli elbiseler de son sezonların en trend tasarımlarından. Günlük elbise veya şık gece elbisesi tercihlerinizde puantiyeli elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Payetli Elbiseler

Payetli elbiseler yeniden mağazalarda yerini almaya başladı. Bu sezonun en çok giyilen elbiselerinden olan bu ışıltılı elbiseler, düğün ve nişan elbiseleri olarak da oldukça fazla tercih ediliyor.

Dantelli Elbiseler

Uzun beyaz elbiselere en çok yakışan detay kuşkusuz dantellerdir. Sade bir görünüm arıyorsanız birçok çeşitle (dantelli mini elbise, kolları dantelli elbise vb.) karşınıza çıkacak olan dantelli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Özellikle nikahlarda abartılı gelinlikler giymek istemeyen gelinler için bu dantelli elbiseler oldukça güzel bir tercih olabilir.

Şifon Elbiseler

Şifon kumaşlı elbiseler, şık gece elbiseleri olarak kullanılabileceği gibi gündüz stilinizde de yerini alabilir. Abartısız takılar ve şık ayakkabılar ile stilinize kolayca uyarlayabilirsiniz.

Piliseli Elbiseler

En şık detaylar eteği piliseli elbiselerde saklı! Bu elbiseleri stillettolar veya şık topuklu ayakkabılarla kombinleyerek çok şık olabileceğiniz gibi, spor ayakkabılar ile de günlük stilinize dahil edebilirsiniz.

Abiye Elbiseler

Abiye elbiseler, düğün, nikah, nişan, kına kombinlerinin vazgeçilmezidir. Şık bir yere gideceğinizde ilk aradığınız abiye elbiseler, bu sezonda, midi boy ve a form elbiseler olarak karşımıza çıkıyorlar. Abiye balık elbiseler de geçmiş sezonda oldukları gibi, bu sezon da tercih ediliyor.

A Form Elbiseler

A form elbiseler, 70’ler stilinden beri severek giydiğimiz elbiselerdendir. Şıklığın anahtarı olan bu a form elbiseleri ister ofis stilinizde isterseniz de günlük stilinizde kolayca kullanabilirsiniz.

Uzun Elbiseler

Uzun elbiseler her sezon olduğu gibi bu sezonda da, hem yaz hem kış stilinizi şekillendirebilecek. Yazlık elbiseler için tercihinizde çiçekli uzun elbiseler hem konforlu hem şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Animal Print Desenli Elbiseler

Hayvan desenlerinden en çok yılan, zebra ve tabii ki leopar desenleri yeni sezonda bolca kullanıldı. Doğadan gelen vahşi desenler bu sezonun en trend desenlerinden.

Yazlık Elbiseler

Bu sezon, yazlık elbise seçimlerinde dar elbiseler bir kenara bırakılmış durumda ve bunların yerine daha çok tüllü elbiseler tercih edilir durumda. Yazlık elbise desenlerinden en çok tercih edilenler ise, çiçekli ve puantiyeli elbiseler.

Gömlek Elbiseler

Gömlek elbiseler, konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Spor ayakkabı veya terliklerle kolayca kullanabileceğiniz bu gömlek elbiseler, yaz sezonunun en çok tercih edilen elbise modellerinden.

Ceket Elbiseler

Şıklık ve cool’luğun tek adresi olan ceket elbiseler hem yaz hem kış sezonunun favorilerinden.

Triko Elbiseler

Üzerinize oturup vücut hatlarınızı en güzel şekilde ortaya çıkaracak olan bu triko elbiseler en havalı tarzların da vazgeçilmezleridir.

Siyah Elbiseler

Minimalist siyah elbiseler, çabasız şıklığın en büyük temsilcilerinden. Bu siyah elbiseler dolabınızda kurtarıcı elbiseler görevini görür ve sizi farklı aksesuarlarla her etkinliğe hazırlayabilir.

Beyaz Elbiseler

Şıklıkta siyahla yarışacak bir başka elbise daha varsa, o da kesinlikle beyazdır! Beyaz elbiseler, zariflik ve şıklıklarıyla yaz sezonuna en uygun elbiselerdir.

Yukarıda sizlerle paylaştığımız yeni sezonun en trend elbiselerini, birçok dünya markasını bir araya getiren Davet Çok Elbisem Yok kataloğunda bulabilirsiniz. İndirimin keyfini çıkaracağınız güzel alışverişler!