EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Kiralık Küpe


İÇİN 20 SONUÇ BULUNDU.

Kiralık Küpe
İlginçtir ki, doğuda küpe kelimesinin anlamı “kulakta çiçek” anlamına gelen “Karn Phul”dür. Geleneksel olarak küpeler, sadece aksesuar olarak değil, aynı zamanda bir tılsım olarak da değerlendiriliyordu. Aslında, bu iki niteliği küpelerinizde birleştirmek önemlidir. Bir süsleme olarak küpeler en etkili aksesuarlar arasında yer alır, sonuçta yüzümüze dikkati çekerler. Ayrıca eski zamanlarda büyük taşlı küpe modelleri evli bir kadın için çok önemliydi çünkü kadının statüsünü belli ediyorlardı. Dikkat çekicive büyük küpelerle kadınlar evlerindeki refahı gösterirlerdi.

Bu arada, antik çağlardan günümüze kadar çiçek formlu küpeler en çok popülariteye sahip olan modeller arasında yer aldı. Bir kadının karakterinin temel özellikleri olan hassasiyet, gençlik, manevi değerler, enerjik bir bakıış açısı ve masumiyeti yansıtırlardı. Ayrıca, küpelerin kadını olumsuz enerjilerin etkisinden de koruduğuna inanılırdı. Özellikle, parlak materyallerden yapılan taşlı küpe modelleri seçildiğinde kötü ve uğursuz bakışların (nazar) bir ayna gibi geri yansıdığına dair inanışlar da vardı. Bu yüzden bir kadın parlak küpelere ve bol mücevhere sahip olduğunda güzelliğini kötü gözlerden koruduğunu da hissederdi.

Bu sebeplerden ötürü antik çağlarda kadınların 29-30 adet arası mücevher setine sahip olmaya çalıştığını biliyor muydunuz? Bu sayının da özel bir nedeni vardı, ayın her günü için başka küpeler takmaya gayret ederlerdi. Bununla birlikte, günümüzde kadınların, gezegen şekillerine benzer ve haftanın günlerine göre küpeler takmalarının daha açık bir şans için anahtar olduğuna dair mistik görüşler de bulunuyor. Bu görüş astrologlara göre, iş şansı ve başarısını sağlıyor.

Bu yüzden astrolojiye ve tabii ki gece kıyafetine göre küpe seçimi yaparken şu materyalleri tercih edebilirsiniz;

Pazartesi (Ay günü): İnci, kristal, amazonit, ay taşlı veya altın halka küpe modellerini seçebilirsiniz.

Salı (Mars'ın günü): Ametist, kırmızı jasper, mercan, gümüş küpe ve bazen de elmas.

Çarşamba (Merkür günü): Kaya kristali, akik, krisolit ve inci küpe modellerini tercih edebilirsiniz.

Perşembe (Jüpiter): Safir, lapis lazuli, kiyanit, mermer ve mavi turkuaz iyi seçimler arasında yer alıyor.

Cuma (Venüs): Bu gezegenle uyum sağlamak için beril, yeşim, turkuaz, zümrüt, bazen inciler ve sallantılı küpe modelleri tercih edebilirsiniz.

Cumartesi (Satürn günü): Oniks, jasper, topaz ve malakit materyalleri kullanılan küpeler takın.

Pazar (Güneş): Garnet, yakut, krisolit, altın küpe ve elmas küpe modellerinin şansından destek alın.

Kiralayabiliyorsanız neden mücevher alıyorsunuz?

İnsanlar artık lüksü, mülkiyet adımını tamamen atlayıp ve kiralama seçeneğini kullanarak da elde edebiliyor. Bu geri dönüştürülebilir yol hem çevreci bir yaklaşım yaratıyor hem de sürekli aynı lüks eşyaları kullanmaktan sıkılmanın önüne geçiyor.

Kadınların katıldıkları davet ve etkinliklerde enerjilerini yükselten mücevherleri ve altın küpe modelleri kiralama seçenekleri DCEY’in benzersiz hizmetleri ile kaçınılmaz olarak gelişti. Herkes lüks deneyimlerini artırmak ve aynı aksesuarları defalarca takmaktan kurtulmak istiyor. Mülkiyet basamağını atlayan çevrimiçi platformların ortaya çıkması kiralama hizmetlerinin gelişip genişlemesine olanak tanıdı. Yani artık istediğiniz o çok pahalı küpeyi takabilmek için ona sahip olmanız gerekmiyor sadece istediğiniz günlerde kşralmanız yeterli. Böylece ne o küpeyi almak için para ayırmanız gerekecek ne de onu güvenle saklamak için yollar aramanıza ihtiyaç olacak. Sadece takmak istediğiniz kiralık küpe modelini seçin ve gitmek istediğiniz organizayon için kiralayın! Özellikle altın küpe fiyatları özel tasarım olduğunda çok daha yüksek olabiliyor. Bu çok basit ve tasarruflu yöntemle ekonominiz sarsılmadan sınırsız derecede şık olabilirsiniz. Haydi DCEY’in kiralık küpe modellerine bir göz atın. Müdavimi olacağınıza eminiz.