EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Kiralık Saç Aksesuarı


İÇİN 50 SONUÇ BULUNDU.

2 Sayfa
1 2 3
image1xxl

YENİ SEZON

Satış Fiyatı : 1.500,00 TL

250,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.300,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.350,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.200,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.250,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.300,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.280,00 TL

100,00 TL

image1xxl

MIGNONNE

Satış Fiyatı : 1.500,00 TL

300,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.150,00 TL

100,00 TL

image1xxl

DCEY

Satış Fiyatı : 1.295,00 TL

100,00 TL

2 Sayfa
1 2 3
Kiralık Saç Aksesuarı
Saç aksesuarları, bir elbiseyi tamamlamanın en güzel yoludur. Birçok çeşit barındıran saç aksesuarları, tarzınızı en stil sahibi şekilde oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Stilinize saç aksesuarlarını katmaya hazırsanız, DCEY’de zevkinize hitap edecek birçok çeşidini bulabileceksiniz.

Saç Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Saçınızı şekillendirirken bir yandan da stilinizi yansıtabilirsiniz. Saç aksesuarları, birbirinden farklı stillere uyum sağlayabilir ve saç örgülerinden topuzlara kadar birçok saç modelinde kullanılabilirler.

2019 Saç Aksesuarı Trendleri

Her şeyin olduğu gibi, saç aksesuarlarının da trendleri var elbette. Peki, 2019’da saç aksesuarlarında neler trend oldu?

1. Taşlı Saç Aksesuarları

Bu sene saç aksesuarlarının en dikkat çekici olanları, taşlı saç aksesuarları oldu. Taşlı saç bantları yeniden moda olurken, taşlı ve inci tokalar da gösterişsiz tel tokaların yerini aldı. Taşlar ve inciler hem sade hem şık olduklarından bu sezon oldukça sık kullanıldılar. Taşlı alınlıklar, taşlı saç taçları, saça sabitlenen taşlı saç tarakları gibi birçok saç aksesuarı da bu sezonun en trend saç aksesuarları arasına girdi.

2. Gelin Saç Aksesuarları

2019’da gelinler, gelinliklerinde sadeliği tercih ederken, stillerini aksesuarlarında konuşturmaya başladılar. Bu aksesuarlardansa en çok tercih edilenler tabii ki saç aksesuarları oldu. Düğün ve nikah saç aksesuarları tercihlerinde bu sezonun trendleri ise aşağıdakiler.

Saçlarını dağınık bir topuzla toplamayı tercih eden gelinler topuzlarını 20’ler stiline göndermeler yapan şık saç taçlarıyla tamamlıyor. Saçlarında örgüleri tercih eden gelinler, saç aksesuarı olarak örgülerin arasına sıkıştırabilecekleri çiçekli saç aksesuarlarını tercih ediyor. Gelinliklerinde olduğu gibi saçlarında da zarif bir görünüm isteyen gelinler ise, saçlarına iliştirebilecekleri dantel saç aksesuarlarını seçiyor.

Zincir saç aksesuarları da gelinlerin en çok tercih ettiği saç aksesuarlarının arasında geliyor. Sırt dekoltesi olan gelinlikleri uzun zincir saç aksesuarları ile tamamlamak oldukça stil sahibi bir görünüm yaratıyor. Gelinlerin topuzlarının etrafına sarmak üzere kullandıkları, incili ve çiçekli topuz tokaları da gelinliklere çok yakışıyor.

3. Abiye Saç Aksesuarları

Abiye elbiselerin tarzları birbirinden farklı olduğu gibi, tamamlanabilecekleri saç aksesuarları da çok farklılaşmakta. Abiye elbiseler de; inci tokalar, alınlıklar ve saç bantlarıyla tamamlanabiliyor.

4. Bohem Saç Aksesuarları

Bohem stilinize özgü, saçlarınızı doldurabilecek birçok aksesuar çeşidi bulabilirsiniz.

5. Örgü Saç Aksesuarları

Bohem stilin en büyük temsilcilerinden olan örgüler, birbirinden farklı aksesuarlarla renkleniyor. Saçınızı dağınık bir örgü ile şekillendirecekseniz, örgünüzün ucuna bir şal bağlayıp sarkıtabileceğiniz gibi, şalı saçınızla birlikte örgünüze de dahil edebilirsiniz. Örgü tokaları saç örgülerinize dağınık şekilde yerleştirdiğinizde, bohem stilinize eşlik edebilirler.

6. Saç Bantları ve Bandanalar

Saç bantları ile tarzınızı kolaylıkla tamamlayabilir ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Her sezonda birbirinden farklı saç bantları yeniden trend oluyor. Bu sezonun trendi ise, hasır, örme saç bantları. Hasır saç bantlarını saç örgülerinizin üzerine de, dağınık saçlarınızın üzerinde de kullanabilirsiniz. Saç bantlarını sevenler şalla saç bantları da oluşturabiliyor. Desenini sevdiğiniz bir şalınızı kıvırıp incelterek, saçınıza yeni bir aksesuar oluşturabilirsiniz.

Bohem stil denince akla gelen afro saç bandanaları da bu sezonun en trend saç aksesuarlarından. Bu aksesuarları başınızın ortasında yapacağınız bir düğümle tutturabilir ve stilinizi renklendirebilirsiniz.

Aynı zamanda, şalla saç bandı oluşturulabildiği gibi, şal bandana da yapılabiliyor. Renkli şalları bandana şekline getirip stilinize dahil edebilirsiniz.

7. Şapkalı Saç Aksesuarları

Şapkalar da her zaman saç aksesuarı olarak oldukça güçlü olan aksesuarlardandır. 2019’un en trend şapka modeli ise, hasır şapkalar. Hazır sonbahar sezonuna da yaklaşırken, bowler şapkaların da oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz. Hem yaz hem kış sezonu boyunca severek kullanabileceğiniz saç aksesuarlarını listeledik. Beğeninize ve seçiminize en uygun saç aksesuarlarını DCEY’de bulabilir, kiralayarak keyifle kullanabilirsiniz.