EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Frida İpek Şifon Elbise

Fiyat 11.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Malzeme: %100 İpek Şifon Yalnızca kuru temizleme yapılır, Yıkamayın, Ağartmayın, Ters ütüleyin (Düşük), Temiz bir bezle düşük sıcaklıkta ütüleyin. Yapılan renkler yıkamalar arasında soluyor.

 • Beden Ölçüleri

  Model: Height: 178cm / Bust: 77cm / Waist: 58cm / Hip: 84cm

 • Stylist Notes

  The sun and the moon, which have always inspired Frida's paintings, are integrated as two forces of nature in this edition. Here, the striking blue and green color palette and lush plant life seen through animals represent the natural world and the harmonious interaction between all living things.

 • LEO&LIN Hakkında

  LEO LIN, Sidney merkezli bir kadın hazır giyim markasıdır ve güçlü kadınlık, üstün işçilik ve lüks duyarlılık ile eş anlamlıdır.
  2017 yılında adaşı, kurucusu ve kreatif direktörü Leo Lin tarafından lanse edilen marka, geçmişin ve bugünün ikiliği ile şekilleniyor ve tüm koleksiyonları, mevsimlik terzilik sunumunu tanımlayan bir estetik olan 'modernist nostalji' duygusu uyandırıyor.
  LEO LIN, ülkenin sanatını ve kültürünü RTW parçalarına zahmetsizce aşılayarak Lin'in evi olarak adlandırdığı Avustralya yaratıcı manzarasına bakıyor. Bu, koleksiyonlarda, ağırlıklı olarak evin özel ve elle çizilmiş baskı takımında görülebilir. Siluetler karşıt güçler tarafından şekillendirilir - modern kadının içindeki birçok çokluğu yansıtan Güçlü terzilik, eğlenceli fırfırlar ile dengelenirken temiz çizgiler, uzman dökümler ve arşiv etkileriyle dengeyi bulur. 

YORUM