EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Viva La Vida Scarf

Kiralama Fiyatı 550,00 TL
Satış Fiyatı 3.127,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  Premium ipek eşarp. Özel LEO LIN Viva La Vida logo baskısı. Yumuşak hafif örtü. %100 İpek.

 • Beden Ölçüleri

  65x65cm

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • LEO&LIN Hakkında

  LEO LIN, Sidney merkezli bir kadın hazır giyim markasıdır ve güçlü kadınlık, üstün işçilik ve lüks duyarlılık ile eş anlamlıdır.
  2017 yılında adaşı, kurucusu ve kreatif direktörü Leo Lin tarafından lanse edilen marka, geçmişin ve bugünün ikiliği ile şekilleniyor ve tüm koleksiyonları, mevsimlik terzilik sunumunu tanımlayan bir estetik olan 'modernist nostalji' duygusu uyandırıyor.
  LEO LIN, ülkenin sanatını ve kültürünü RTW parçalarına zahmetsizce aşılayarak Lin'in evi olarak adlandırdığı Avustralya yaratıcı manzarasına bakıyor. Bu, koleksiyonlarda, ağırlıklı olarak evin özel ve elle çizilmiş baskı takımında görülebilir. Siluetler karşıt güçler tarafından şekillendirilir - modern kadının içindeki birçok çokluğu yansıtan Güçlü terzilik, eğlenceli fırfırlar ile dengelenirken temiz çizgiler, uzman dökümler ve arşiv etkileriyle dengeyi bulur. 

YORUM