EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Lisa Gold Küpe

Fiyat 250,00 TL
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


  • Ürün Detayları

    Lisa Oval Küpe Gold

  • LISALINA Hakkında

    Kuyumcu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Berrak, büyükbabası, annesi ve teyzelerinden büyük bir mücevher takı işçiliği öğrendi. Her zaman çekici, parlak mücevherler için bir tadı vardı.Sonra iki kızı vardı ve kendi markasını ve koleksiyonunu yaratması için ilham aldı. Lisalina markasını yarattığı Bodrum'daki clementine ağaçlarının altında yaşayan kızlarının doğa ile olan bağlantılarından ilham aldı.Koleksiyonlarında doğadan öğeler; yarı değerli taşlar ve inciler her zaman favori malzemeler arasındadır.

YORUM