EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

SÖZ VE NİŞAN ELBİSELERİ


İÇİN 73 SONUÇ BULUNDU.

SÖZ VE NİŞAN ELBİSELERİ
Söz ve Nişan Elbiseleri Nasıl Seçilir?

Kendi sözünüz veya nişanınız ya da çok yakın bir arkadaşınızın daveti olsun, bu özel günde kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var.

Bir nişana katılırken davetiyenizi iyice kontrol ettiğinizden emin olun. Çünkü nişan için abiye konusundaki ipuçlarını davetiyede bulabilirsiniz, ancak eğer kararsız kaldıysanız ev sahibine sormayı düşünün.

Eğer ev sahibi iseniz nişan veya sözün nerede yapılacağı, duruma göre ne giyeceğinizi belirlemeyi kolaylaştırır ve başkalarının ne giyeceğine dair de bir fikir edinmenize yardımcı olur. Böylece davetlilerinizden çok fazla ayrışmazsınız.

Çoğu nişan töreninde diz boyu elbiseler ve yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilir. Eğer söz veya nişan, kokteyl tarzda yapılacaksa dizin biraz üstünde elbiseler ve daha farklı ayakkabı modelleri tercih edilebilir. Eğer nişan veya söz yarı resmi ise zarif giysilerle uygun takı ve ayakkabı seçimleri yapmalısınız. Giymeniz gereken genel stilleri bulmak için bu faydalı nişan ve söz elbisesi rehberini kullanın.

Gelin İçin Nişan Kıyafetleri

Nişan partisi size aitse, kıyafetinizi planlamak hem daha kolay hem de daha zor olabilir. Bir yandan mekanı, temayı ve kıyafet kodunu seçen sizsiniz ve ne isterseniz onu seçebilirsiniz. Öte yandan, giydikleriniz başkalarının giyeceği şeyin tonunu belirleyecek ve insanlar kıyafetinizin gecenin en iyisi olmasını bekliyor olacak. Tavsiyemiz, kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayacak bir şey seçmenizdir. Kişiliğinizi ve nişan partinizin kişiliğini yansıtan bir kıyafet seçin. Geleneksel beyaz veya biraz daha renkli bir şey isteyip istemediğinizi düşünün. Eğer elbise size iyi geldiyse, içinde mutluysanız, gün sizin gününüz, dilediğiniz temayı belirleyebilirsiniz!

Nişan Törenimde Beyaz Giymeli miyim?

Nişan, düğüne giden adımlardan en önemlisidir, nişan töreninde içinde ışıldadığınız kıyafeti giymelisiniz. Beyaz giyme geleneği olması ve beyazın aydınlık görünümü nedeniyle bazı gelinler bu renkten keyif alırken, diğerleri daha fazla dikkat çekmemek için renk veya baskı giyerek daha rahat hissedebilirler. Bu tamamen seçimlere bağlı olmakla beraber kimisi sadece düğününde beyaz giymek ister. Nişan elbisesi kabarık bir formda tercih edildiğinde beyaz renk tıpkı bir gelinlik gibi duracağından tercih edilmese daha iyi olabilir.

Davetliler İçin Nişan Elbise Modelleri

Bir nişan partisi konuğu olarak, muhteşem görünmek mi istiyorsunuz? Gelinin gelmediğini bilmediğiniz sürece, beyazdan uzak durmaya çalışın. Öte yandan siyah, yerinde bir akşam etkinliği rengi olabilir ve zarif bir seçimdir. Fakat unutmayın, bu bir kutlama, bir iş toplantısı değil, bu yüzden kıyafetinizin biraz daha eğlenceli olmasını sağlayabilirsiniz. Baskılar, koyu renk bloklar ve eğlenceli aksesuarlar, nişan kıyafetinize biraz enerji enjekte etmek için harika seçenekler olabilir.

Yerini Bilmediğiniz Nişan İçin Elbise Nasıl Seçilir?

Nişan töreninin yerini bilmek aslında ne giyeceğinizi planlamak için çok önemlidir. Bu yer, size hangi kıyafetlerin uygun, hangilerinin uygun olmadığına karar vermeniz için kritik bilgiler sağlayacaktır.

Eğer davetli olduğunuz nişanın adresi tam ve detaylı bir şekilde açıklanmadıysa veya törenin yapılacağı mekanı bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için internette araştırmayı veya ev sahibinize sormayı deneyin. Genel bir kural olarak, dış partiler, çimlerin üzerinde veya sahildeki törenler daha rahat bir kıyafet tipine ihtiyaç duyar. Kısa nişan elbiseleri bu mekanlar için biçilmiş kaftandır. Dış mekân nişanları için hava durumu da dikkate alınmalıdır. Parti iç mekanda ise, mekana göre abartılı veya sade bir tarz tercih edebilirsiniz. Rahat bir restoranda ya da birisinin evindeyse, rahat ve elegan bir stil çok uygun olacaktır. Ancak mekan şık ve resmi bir restoran ise göz kamaştırıcı bir elbise ve topuklu ayakkabılar seçmeniz sizi öne çıkaracaktır.

Nişan Elbisesi İçin En İyi Renk Hangisidir?

Nişan günü, pastel renkler gerçekten güzel görünebilir. Her ne kadar giyilen nişan abiyeleri mevsime, etkinliğin zamanına (günlük etkinlikse canlı, akşamları için açık renkler ve parlak renkler) göre seçiliyor olsa da yine de mavi, sarı, deniz yeşili, pembe, menekşe gibi renkler çok soft bir görünüm sağlayabilir.

Nişan tuvaletleri için çiçek desenlerine de yönelebilirsiniz! Nişan elbisenizin normal kıyafetlerinizden farklı olması gerektiğinden kırmızı, turuncu ve diğer gündelik renkleri seçmekten kaçınabilirsiniz. Ayrıca gelinseniz, müstakbel eşinizin kıyafeti ile renk kombinasyonunu da dikkate alabilirsiniz.