EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Sacha İstiridye Çanta

Kiralama Fiyatı 300,00 TL
Satış Fiyatı 4.973,00 TL
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  Altın Boncuk - Payet Karışımlı 17,5 cm Yükseklik 19.5 cm Genişlik 3 cm Derinlik 12 cm Sap Dış %100 Poli Boncuk

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • RIXO Hakkında

  RIXO’nun hikayesi, 2015 yılında Londra'daki en iyi arkadaşların ardından Henrietta Rix ve Orlagh McCloskey öğrencilerinden oluşan oturma odasında başladı.RIXO'daki felsefemiz, çağdaş pazardaki bir boşluğu giymesi kolay, kadınsı şekiller ve yüksek kaliteli malzemelerle doldurarak, tüm kullanıcılarımızda yolculuk tutkusu ve özgür ruhu uyandırmaktır. Her zaman kapsayıcı, her zaman güçlendirici, yaşına, mevsimine, bedenine, milliyetine veya günün saatine bakılmaksızın her kadını gururlandırmak için orijinal el boyaması baskılar ve zamansız silüetlerden oluşan bir füzyon oluşturmayı hedefliyoruz. Ürün yelpazemizde sizin için, kendinizin en iyi halini hissetmenizi sağlayacak bir şey olmasını umuyoruz.

YORUM