EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Paradis Lila Elbise

Fiyat 3.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


  • Ürün Detayları

    - Kısa elbise - Tek omuz - Balon kollu - Büzgülü kravat detaylı bel - Görünmez yan fermuar %100 Polyester Yalnızca kuru temizleme yapılır.

  • SIGNIFICANT OTHER Hakkında

    Significant Other, modern kadın için şık bir "plajdan bara" markasıdır. Doğal lifler ve rahat, güzel silüetler, bu yeni Avustralya etiketinin mihenk taşıdır.
    Piyasada uygun fiyatlı ve özenle hazırlanmış kıyafetlere olan ihtiyaç tarafından yönlendirilir. Significant Other, önde gelen Avustralya Etiketi Acler'ın tasarım ofislerinde doğdu.
    Acler tasarımcıları Kathryn Forth ve Julia Ritorto, Significant Other adlı yaratıcı ekibi oluşturuyor.

YORUM