Gelin Buketi

Hafif dağınık formda, iki rengin hakim olduğu, yoğun gül kullanımlı buket tasarımı. Siparişlerinizde sadece İstanbul içi gönderim yapılabilmektedir. Ürünlerin teslimat süresi 7 iş günüdür. Vesaire Butik Çiçek Atölyesinin özel floristleri tarafindan yapılan buketlerimiz için düğün tarihinde en az 1 hafta önce sipariş verilmesi gerekmektedir.

650,00 TL

Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


Hafif dağınık formda, iki rengin hakim olduğu, yoğun gül kullanımlı buket tasarımı. Siparişlerinizde sadece İstanbul içi gönderim yapılabilmektedir. Ürünlerin teslimat süresi 7 iş günüdür. Vesaire Butik Çiçek Atölyesinin özel floristleri tarafindan yapılan buketlerimiz için düğün tarihinde en az 1 hafta önce sipariş verilmesi gerekmektedir.

The bouquets prepared to order are optional; It can be designed from fresh imported flowers of the season, garnishes collected from nature, highly durable dried flowers or flowers whose life is extended by shocking with special methods. Bouquets prepared with fresh seasonal flowers can be picked up by hand from our boutique or can be specially packaged and delivered to your address. Bouquets prepared with completely dry and shocked durable flowers can be shipped outside the city.

VESAİRE FOR DCEY BRIDAL

Vesaire markası, 2012 yılında kurulduğu günden bugüne gelinleri mutlu ederken düğünlere de sihrini taşıyor. İşe buket çiçek tasarlamakla başlayan Vesaire markası, günden güne daha da gelişerek düğünlerin neredeyse her noktasına dahil olmaya ve güzelleştirmeye başladı. Bugün ise Vesaire, gelinler için çiçek buketleri, çiçeklerden saç tokaları&taçları, bileklikler ve küpeler tasarlıyor. Damatlar içinse çiçeklerden papyonlar ve yaka mendilleri tasarlayan Vesaire, düğün organizasyonlarını da üstlenmeye başladı. Artık gelinler, saçlarına iliştirilmiş tokalardan masa örtülerine kadar her türlü kararlarında Vesaire’nin danışmanlığına güveniyor.

Vesaire Stili

Vesaire’nin tasarladığı her üründe yer verdikleri çiçeklerin saflığı ve zarafeti, markanın stilini oluşturuyor. Bembeyaz gelinliklere bir çiçekten daha hoş eşlik edebilecek hiçbir şeyin olmadığını düşünen marka tasarımcıları, birbirinden tatlı aksesuarlarıyla gelinliklere güzellik katıyor. 

Vesaire Buket Çiçekleri

Vesaire buket çiçekleri, gelinlerin isteklerine özel hazırlanıyor. Kimi gelin ufak tefek, minicik bir çiçek buketiyle Vesaire butiğinden ayrılırken, kimisi de kucağını dolduran bir buket çiçekle gidiyor düğününe. Vesaire tasarımcıları, markanın stilinden ilham alarak, müşterilerinin isteklerini yerine getirmekte oldukça maharetliler. İster rengarenk, ister sade tonlarda olsun Vesaire tarafından hazırlanmış bir buket çiçek her zaman kusursuz görünüyor.

Vesaire Aksesuarları

Bir gelinin gelinliğini tamamlayabilecek her aksesuar Vesaire markası kataloglarında gelinlerle buluşuyor. Saç tokalarından taçlara, küpelerden bilekliklere kadar her türlü aksesuar, çiçeklerle tasarlanıp gelinlerin beğenilerine sunuluyor.

Vesaire markasının DCEY için özel olarak hazırladığı, Vesaire for DCEY Bridal koleksiyonunu websitemizde ve showroom’umuzda bulabilir, en mutlu gününüze eşlik edecek aksesuarları düğün stilinize taşıyabilirsiniz.

YORUM